Hill's Prescription Diet u/d koeratoit kanaga 12kg

111,00 €

9,25 €/kg

NB! Tegemist on erisöödaga. Enne toote ostukorvi lisamist konsulteeri oma loomaarstiga. Toote ostukorvi lisamiseks on vajalik kliinikukood. Loe lähemalt.

Tootetutvustus
Ravitoit (erisööt) kanaga koertele oksalaatide moodustamise vähendamiseks, uraatide moodustamise vähendamiseks ja tsüstiinkivide moodustamise vähendamiseks, vasesisalduse vähendamiseks maksas ning neerufunktsioonide toetamiseks kroonilise neerupuudulikkuse puhul. Ravitoit on väikese kaltsiumi, fosfori, D-vitamiini ja puriinide sisaldusega, keskmise väävlit sisaldavate aminohapete sisaldusega ning väikese valgusisaldusega, kuid valk on kõrgkvaliteetne. Ravitoidul on uriini leelistavad omadused.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Toitmisjuhised: vt.pakendilt. Värske joogivesi peab olema alati saadaval.

Koostisosade loetelu
Koostis: teraviljad, õlid ja rasvad, muna ja munasaadused, taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, liha ja loomsed kõrvalsaadused, seemned. Valguallikad: kuivatatud täismuna, valguhüdrolüsaat. Uriini leelistavad ained: kaaliumtsitraat 8, 5g/kg. Analüütiline koostis: toorvalk 9, 9%, väävlit sisaldavad aminohapped kokku 0, 54%, toorõlid ja-rasvad 19, 0%, …
Loe edasi