Kliinikukood

  • Mis on kliinikukood?

Kliinikukood on kood, mille tuleb sisestada enne Prescription Dieti või Vet Essentials toitude ostukorvi lisamist. Kliinikukoodita ei saa Hill'si e-poest soetada Prescriotion Dieti ja Vet Essentials toite (krõbinad, konservid, einekotikesed, hautised). Kliinikukoodi olemasolul saad osa võtta ka 3+1 pakkumisest.

 

  • Miks on kliinikukood vajalik?

Kliinikoodi on vaja ainult kliiniku toidusarjadede ehk Prescription Diet ja Vet Essentialsi toitude soetamisel. Neid kahte brändi tohivad müüa ainult lemmikloomakliinikud ja seetõttu peab iga ost olema seotud konkreetse kliinikuga. Iga kliinikukood on seotud antud koodi väljastanud loomakliinikuga.

 

  • Kuidas on võimalik saada kliinikukoodi?

Kliinikukoodi saamiseks tuleb pöörduda enda loomakliinikusse sooviga saada kood. Juhul kui Sinu loomakliinikul ei ole kliinikukoodi pöördu teistesse loomakliinikutesse, kust on võimalik saada kliinikukoodi. Kliinikute nimekirja, kust on võimalik saada kliinikukoodi, leiad lehekülje alaosast (nimekiri on pidevalt täiendamisel).

 

  • Kuidas saab Prescription Diet ja Vet Essentials toite soetada kliinikukoodiga?

Esimese asjana tuleb luua Hill'si e-poodi konto registreerides kasutajaks või sisenedes Google'i või Facebooki kontoga. Sisse logituna leia e-poest soovitud Prescription Diet või Vet Essentials toode ning vajuta toote all olevale ''Vaata lisainfot'' nupule. Seejärel avaneb sulle tootekaart ning tootepildist paremal pool asub kastike tekstiga ''Kliinikukood'', kuhu tulebki sisestada oma kliinikukood. Peale esimese ostu sooritamist salvestub kliinikukood automaatselt Su kontole ning edaspidi kuvatakse kood ''Kliinikukood'' kastikesse automaatselt. 

 

  • Lemmikloomakliinikud, kust on võimalik saada kliinikukoodi:

 

 

Tallinn

Eliit Loomakliinik (Pärnamäe ja Sikupilli) 

Lasnamäe Loomakliinik

Miki Loomakliinik

Oknavet Loomakliinik

Pae Loomakliinik

Südalinna Loomakliinik

Tatari Loomakliinik

Univet Loomakliinik

Valdeku Väikeloomakliinik

Vetekspert Loomakliinik

Tartu

Farmax Tartu Loomakliinik

Fix Väikeloomakliinik

Felivet Loomakliinik

Pärnu 

Narva

Narva Vet Loomadekeskus

Rapla 

Vetar Loomakliinik 

Rika Mölderi Loomakliinik

Saaremaa 

Salme Vet Punkt Loomakliinik 

Saaremaa Loomakliinik

Türi 

Hallimäe Loomakliinik 

Valga

Valga Loomakliinik

Võru

Farmax Võru Loomakliinik

Kohtla-Järve

Farmax Kohtla-Järve Loomakliinik

Jõgeva

Jõgeva Väikeloomakliinik