Hill's teeb head

May 7, 2021

Hill's teeb head

Hill’sil on au olla Varjupaikade MTÜ 2020 aasta Hõbesponsor.

Alates 2002. aastast on Hill’s oma Food, Shelter & Love programmiga toetanud varjupaiku üle maailma Hill’si elumuutva toiduga, mida varjupaigas elavad loomad vajavad. Lisaks varjupaikadele toetab Hill’s looduskatastroofides kodu kaotanud loomi, annetades kodutute loomadega tegelevatele organisatsioonidele Hill’s toitu.

Hill’si varjupaikade ülemaailmne toetusprogramm inspireeris ka meid ning me soovisime jätkata hea tegemisega ka Eestis puudust kannatavatele loomadele.

Meie esimeseks koostööpartneriks sai 2019. aasta alguses MTÜ Kassiabi, kelle koju minevaid kasse ja kassipoegi me toetame toidupakiga, samuti loosime Hill’si poolt iga kuu kojuminevate kasside vahel välja 6 kuu toiduvaru. Koostöö MTÜ Kassiabiga on olnud edukas ja me teeme seda tänini.

Aastast 2020 alustasime koostööd ka Tartu Kassikaitsega. Toetame nende kasse kosutava Hill’siga, et meel oleks ikka hea ja nurrumootor töötaks.

2020. aasta saime sisse suurema hoo ja hakkasime rohkem toetama ka Varjupaikade MTÜ-sid. Annetasime toitu läbi erinevate Facebooki kampaaniate, kus palusime inimeste abi, varjupaikade tuvastamisel, mis vajavad just nende arvates enim toetust.

2020. aasta lõpus 15.11-31.12 viisime läbi Petcity poes kampaania, kus iga 10kg Hill’si ostu pealt annetab Hill’s omalt poolt 1 kg toitu, mille me annetasime Varjupaikade MTÜ-le ja MTÜ Kasside Turvakodule. Kampaania käigus kogusime 500kg toitu.

Hill’sil on au olla Varjupaikade MTÜ 2020 aasta Hõbesponsor.