Tere tulemast Hill'si e-poodi

November 2, 2020

Tere tulemast Hill'si e-poodi

Hill'si alla kuulub 3 brändi, mille tootevaliku leiad meie e-poest!

 

Hill'si e-poe loomise mõte haudus meie peades juba pikemat aega ning kevadel koroonaviiruse piirangute järgselt otsustasimega, et just nüüd on õige aeg luua e-pood, et tuua Hill'si tava- ja ravitoidud ka kõige kaugemates Eesti nurkades pesitsevate klientideni ja teie lemmikloomadeni. 

Aga oh ei... Hill'si e-pood pole mõeldud vaid kaugete kohtade elanikele vaid ka kiire eluviisiga ja mugavust hindavatele klientidele, kes ei soovi käia mööda erinevaid lemmikloomakaupluseid- ja kliinikuid otsides oma lemmikloomale seda ühte õiget toitu. Vast igaühel on ette tulnud selline olukord, mil oma kodukoha lemmikloomakauplusesse- või kliinikusse minnes selgub tõsiasi, et soovitud toit on otsas. Nüüd on sellega kõik, sest meie e-pood on suurima Hill'si toodetvaliku ja saadavusega ostukoht Eestis!

Hill'si alla kuulub 3 brändi, mis on saadaval ka meie e-poes:

▪️ Prescription Diet

Hill's Prescription Diet oli Hill'si esimene brän millega saigi kogu ettevõtte alguse. Hill's Prescription Diet valmistab ravitoite, mis on suunatud terviseprobleemidega lemmikloomadele. Loe rohkem siit.

▪️ Science Plan Hill's

Science Plan pakub täisväärtuslikke toite tervetele koertele ja kassidele, pidades silmas nende erinevaid vajadusi. Loe rohkem siit.

▪️ Vet Essentials 

Hill's Vet Essentials toidud on viite asendamatut kasutegurit sisaldavad täisväärtuslikud toidud tervetele koertele ja kassidele. Loe rohkem siit.